The Graphics & Design Professionals
ÜRÜNLER jetson@tet.com.tr İLETİŞİM
NVIDIA Jetson Embedded Computing
GENEL BAKIŞ MODÜLLER ve KİTLER GELİŞTİRİCİLER
 
  JETSON TX1

Jetson TX1, kredi kartı büyüklüğündeki bir modüle yerleştirilmiş bir süper bilgisayardır.
NVIDIA Maxwell™ mimarisi içeren Jetson TX1,
256 adet CUDA çekirdeği ve 64-bit CPU özelliği ile "deep learning", bilgisayarla görüntüleme, GPU computing ve grafik teknolojilerindeki son teknolojik gelişmeleri yansıtırken, her tür gömülü görsel hesaplama için de ideal bir platform oluşturuyor.
   
   
   
   
  a
       
 
  JETSON TX1 Developer Kit

Geliştiricilerin görsel hesaplama alanındaki projelerinde hemen çalışmaya başlamasını sağlamak için gerekli tüm bileşenleri içeren JETSON TX1, hazır bir Linux ortamıyla geliyor ve birçok standart API'yi desteklediği gibi, NVIDIA'nın tüm geliştirme paketlerini de barındırıyor.
   
  TX1 Developer Kit Detaylar
   
 
       
       
       
 
  JETSON TK1 Developer Kit

NVIDIA Jetson TK1 Developer Kit içeriğinde, gömülü sistemler üzerinde çalışması için geliştirilmiş uygulamalarda GPU gücünü kullanmak için gerekli tüm modüller bulunuyor.

   
  TK1 Developer Kit Detaylar 
 
 

       
       
BAŞARI HİKAYELERİ
         
   
Stereolabs / Sanal Gerçeklik   Kespry / İHA (Drones)   MİT / Otonom Yarış Arabaları
         
Stereolab firmasının ZED kamerası ile bir İHA (drone) içine yerleştirilmiş Jetson TX1 süper bilgisayar sisteminin, sanal gerçeklik uygulamalarındaki performansı.   Kespry Drone System firması, Jetson TX1 kullanarak, inşaat ve ağır yük firmalarına lojistik ve güvenlik hizmetlerinde kaynak yönetimi servislerini proje alanında sunabiliyor.   MİT profesörü Sertaç Karaman, öğrencilerine gömülü hesaplama uygulamalarının potansiyelini göstermek için hazırladığı ders için, mdeol yarış arabası dizaynı geliştirdi.