Hakkımızda | About Us

Endüstriyel Müşavirlik ve Uluslararası Pazarlama alanlarında faaliyet gösteren TET, kökleri itibarı ile RWTH Aachen Teknik Üniversitesi bünyesinde Dijital Simülasyon ve Görüntüleme çalışmalarına kadar uzanır.

Ülkemizdeki ticaretin merkezi Istanbul’da yerleşik TET,

  • =  Elektronik, Kimya, Hammadde, Enerji, Çevre Teknolojileri,
  • =  Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi

gibi farklı teknik alanlardaki hizmetlerinin yanısıra,

  • =  Bilgisayar Grafiği,
  • =  Veri İletişimi,
  • =  Kurumsal Tasarım ve Mühendislik Çözümleri,
  • =  Akademik İşbirlikleri,
  • =  Ergonomi

ağırlıklı ürün ve servisleriyle Bilişim sektöründe de 1997’den beri aktiftir.

Ülkemize sofistike GPU teknolojisini ilk tanıtan firma olarak, hem kurumsal hem de son kullanıcılar bazında, gerek satış kanallarında, gerek servis sağlayıcı kuruluşlar bünyesinde öncü ve önder bir konuma sahiptir.

Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri ve partner memnuniyetini önde tutan TET, mülti-disipliner birikim, teknoloji hakimiyeti, ticari tecrübe ve gelişkin piyasa ağı ile son 26 yılın yenilikçi teknolojiler ve sürdürülebilir ticari sistemlerin merkezinde yer alan bir kuruluştur.

TET is an Industrial Consulting & International Marketing company with roots at RWTH Aachen University developing Digital Simulation and Visualization models.

Situated in Istanbul, the capital of trade in Turkey, TET acts in diverse fields such as Electronics, Chemicals, Raw Materials, Energy and Environmental Technologies, Logistics and Supply Chain Management.

Since 1997 TET is mainly active in the IT sector, offering products and services in Computer Graphics, Data Communication, Corporate Design and Enterprise Engineering Solutions, Academic Co-operations and Ergonomics.

Having been the first company ever introducing sophisticated GPU technologies to the local market, TET has a leading position in channel management, design solution partners and end users.

Prioritizing customer and partner satisfaction in pre-sales and after-sales services, TET has been at the center of innovative technologies and sustainable commercial systems of the last 26 years with its multi-disciplinary knowledge base, technological expertise, commercial experience and developed market network.